Večerní róby do střehu! Ples studentů ČZU se valí kvapíkem

31. 01. 2017 0 0 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Jedna z nejhonosnějších událostí naší milované univerzity už nervózně přešlapuje za dveřmi Národního domu na Vinohradech. Náš ples se blíží v plné parádě.

Letošní 7. ročník se uskuteční v druhé půlce března 2017. Místo zůstane stejné, tedy krásný a majestátný Národní dům na Vinohradech. K tanci nás doprovodí libé tóny Golden Big bandu Prague kapelníka Petra Soviče a jeho sólistů, Davida Gránského a Anny Slováčkové a další zajímaví hosté jako například SetopletePokáčBekofis, Dj Pomo & Dj Zeekee, Trubači z ČZU.

Akce je pořádána pod záštitou ministra zemědělství Ing. Mariana Jurečky.

V národním domě jsou pro účastníky připraveny tři sály. V hlavním, tedy Majakovského sále je připraven hlavní program celého plesu. V 19 hodin je ples oficiálně zahájen rektorem prof. Ing. Jiřím Balíkem, CSc., dr. hc a organizátory plesu, skupinou trubačů z FLD a následuje předtančení tanečního souboru TŠ StandartKlub Praha. Poté se střídá hudba Golden Big Band Prague s doprovodným programem, který je složen z tanečně-sportovních vystoupení a to v podání skupiny Losers, TŠ Standartklub Praha a WildCheeleaders. Probíhá zde také losování tomboly a slosovatelného vstupného o hodnotné ceny od partnerů plesu.

V druhém, menším sále – Raisově sále, to rozjede kapela studentů ČZU či absolventů naší alma mater jako je Setoplete, Bekofis či mimo univerzitní zpěvák Pokáč. V závěru večera vystřídají kapely DJs – Dj Pommo a Dj Zeekee. 

Občerstvení bylo už v lonškém roce velmi dobře zajištěno. Kdo by také odolal například půlnoční klobásce, vínu nebo tekutému chlebu v podobě Suchdolského Jeníka a samozřejmě koštu dalších produktů z ČZU?

A samozřejmě si natrénujte úsměvy do Smyboxu! 

 

A teď to nejdůležitější:

Kdy: 18. 3. 2017

Slavnostní zahájení plesu: 

19:00

Oficiálně zahájí rektor univerzity prof. Ing. Jiří Balík, CSc.,dr. h. c.

Cena vstupenek s místem u stolu: 

250 Kč

Rezervace vstupenek: 

Rezervace online (elektronických vstupenek) na adrese http://ples.czu.cz/ 

Tyto vstupenky je nutné vyměnit od začátku semestru do 27.2.2017 na rektorátu v kanceláři č. 506 za vstupenku s místem. Při této výměně si bude možné vybrat i konkrétní místo k sezení u stolu.

Bližší informace a aktuální informace můžete získat na www.asociacestudentu.cz či FB události plesu.

Podívejte se, jak to vypadalo v roce 2016: 

Mrkni taky na tohle

02. 05. 2022 0

Ohlédnutí za jubilejním 10. ročníkem Plesu ČZU s iZUNem

Číst více
02. 12. 2020 0

Škola čar a zemědělství v Suchdolovicích

Číst více
24. 05. 2020 0

Menza zpátky ve hře!

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙