Zvedni zadek aneb Co nás čeká a nemine tento týden?

20. 11. 2016 0 0 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Movember party, Den otevřených dveří na naší škole či další a další zážitky z divadla ABC a Rokoko. I ty můžeš tohle vše stihnout a zažít s námi. Zvedni zadek a zažij něco nového!

Pondělí 21. 11.

1. Divadlo Rokoko: Top Dogs

Originální komedie nás zavede do bizarního prostředí rekvalifikačních terapií pro propuštěné manažery ve vysokých funkcích – tzv. top dogs. Ti, co dříve vedli a řídili velké koncerny a společnosti a vyhazovali z práce tisíce lidí, byli najednou sami vyhozeni. Ale společnost potřebuje především produktivní členy. A vše je nakonec jen a jen business. Stačí dobrý nápad, a tak je pro tyto propuštěné zřízen kurz, v němž mají být hroutící se znovu postaveni na nohy skrze nejrůznější psychoterapie, modelové situace a nácvik „správného chování“.

Divadlo Rokoko

2. La Loca QUIZ Night

Otestujte svoje znalosti v La Loca QUIZ night. Kvíz probíhá v anglickém jazyce.

La Loca MUSIC BAR&LOUNGE

19:00

Vstup: 50 Kč/osoba

3. Vánoční trhy - Náměstí Míru

V neděli zapálíme první adventní svíčku. Pražští trhovci s předstihem zaplavují náměstí. Ve vzduchu voní svařák a trdelník. Na pultech se třpytí cetky. Je to tak. Vánoční trhy přicházejí na scénu.

Náměstí Míru

10:00 - 18:00

4. Cestovatelská přednáška

Tentokrát na téma Írán aneb cestování bez cenzury. Přijďte si udělat názor či ho jen pozměnit na tuto zemi.

Kruhová hala, RKU I

18:00 - 20:00

Úterý 22. 11.

1. Movember ČZU Party!

Movember je  charitativní akce na podporu prevence proti rakovině prostaty, která probíhá celý listopad.  Cílem pořadatelů, iZUN.eu a ČZU:GO, je pomoct dobré věci a zvýšit povědomost o akci Movember v rámci celého večera. Za každého, kdo akci navštíví, odvedeme 5 Kč na konto nadace Movember. Vstupné je 30 Kč s knírem a 50 Kč bez kníru. Odkaz na událost zde.

Klub C

20:00

2. Prodejní akce oblečení a doplňků do přírody

Najdete zde oblečení a doplňky od známých značek a pokud jste studentem naší univerzity, získáte i slevu!

Fakulta lesnická a dřevařská, zasedací místnost L125

8:00 - 17:00

3. BUZZ talks: Veletrh Uplatni. se

Přijďte načerpat inspiraci a navázat spolupráci s firmami, které nabízejí uplatnění v oblastech udržitelného podnikání.

Studio ALTA

10:00 - 15:00

Středa 23. 11.

1. Studuj v zahraničí/ Study Abroad by ESN CULS Prague

Informační odpoledne o programech, destinacích a podmínkách studia v zahraničí pro studenty ČZU.

Kruhová hala

13:00 - 17:00

2. Divadlo ABC: Vím, že víš, že vím

Co se stane, když člověk začne na svůj život pohlížet očima těch druhých? Na počátku je pouhý omyl. Soukromý detektiv si splete sledovanou osobu a místo manželky prominentního politika začne sledovat úplně obyčejnou rodinu. Co se skrývá pod pokličkou zdánlivě všedních dní všedního manželského páru středních let? 

Divadlo ABC

19:00

3. Divadlo Rokoko: Burundanga

Studentka, která nechtěně otěhotní a není si úplně jistá, zda otec dítěte je pro ni ten pravý, i to se může stát. Sice si ho vybrala proto, že má bezpečné a trochu nudné povolání  IT technika, a sám není naprosto ničím výjimečný, jenomže jeden nikdy neví. A když má její kamarádka po ruce drogu burundangu, známější spíše pod názvem skopolamin – tedy droga pravdy, je velmi lákavé ji použít a mít naprostou jistotu, co je její vyvolený zač.

Divadlo Rokoko

19:00

4. Divadlo Rokoko: Prohlídka zákulisí 

Víte co je dekadentka, elevace, forbína či jak se věší horizont? Nevíte? V tom případě vás tedy zveme na prohlídku zákulisí.

Divadlo Rokoko

21:15 

5. Egyptská kniha mrtvých - přednáška s výstavou

Poodhaleno bude tajemství nádherné a stále záhadné civilizace: starověkého Egypta.
Pozornost se bude věnovat jednomu z nejznámějších egyptských papyrů, kterým je Aniho papyrus. Přednáška bude spojena s výstavou modelu Aniho papyru o délce 31 m.

Národní technická knihovna: Počítačová studovna 02, 3. NP.

18:00 

Vstup volný!

6. Promítání: Plán

Můžete se těšit na film o územním plánování v Praze. I když je plán jen 2 roky starý, za tuto dobu se toho mnoho událo, takže bude rozhodně na co koukat a o čem debatovat.

ČZU, MCEVI, Z118

19:00 - 21:00

Čtvrtek 24. 11.

1. Divadlo ABC: Evžen Oněgin

Příběh nenaplněné lásky petrohradského šviháka a venkovské dívky je básnickou sondou do lidské duše. Absence smyslu bytí, absence jakéhokoli životního cíle žene mladého muže z místa na místo, nedává mu nikde klid, vede ho k pocitu, že svět je místo nudné a život je hra předem prohraná. K tomu, aby pochopil, že zoufalství neleží vně, ale pramení z jeho vlastní duše, musí zradit přátelství, zmařit lidský život, ztratit skutečnou lásku a dohnat sebe sama až k branám pekel.

Divadlo ABC

19:00

2. Divadlo ABC: Prohlídka zákulisí

Přijďte se podívat na to, jak to vypadá za oponou divadla.

Divadlo ABC

21:20

3. Divadlo Rokoko: Strýček Váňa

Konflikt mezi zidealizovaným a skutečným všedním životem, zklamané lásky, nenaplněné ambice, naděje v lepší budoucnost a rozčarování z reality, to všechno jsou atributy, které ani během času neztratily na přesvědčivosti a jejichž prostřednictvím můžeme nahlédnout i dnešní společnost.

Divadlo Rokoko

19:00

Pátek 25. 11.

1. Den otevřených dveří

Přijďte se podívat, co vše vám může studium na jednotlivých fakultách přinést a proč studovat právě zde na ČZU.

FLD, FTZ, PEF

8:00 - 15:00

2. Divadlo ABC: Shirley Valentine

Shirley Valentine je jméno dívky, kterou ta současná, čtyřicetiletá matka rodiny a manželka počestného občana, už dávno není. I když se musí starat hlavně o to, aby život její rodiny žijící v Liverpoolu běžel ve vyježděných kolejích, sny a touhy té dívky, kterou kdysi byla, v ní zůstávají. Snad proto podlehne návrhu své kamarádky a udělá něco, co se od ní neočekává – odjede na dovolenou do míst, kde se pěstuje vinná réva, do Řecka. A tam začíná nový život, nové dobrodružství, všechno to, co už považovala za ztracené.

Divadlo ABC

19:00

3. Divadlo Rokoko: Kancl

Dnes se nad každičkou kanceláří permanentně vznáší hrozba propouštění. Kdokoliv může být ze dne na den shledán nadbytečným. Takové jsou základní situační okolnosti i v Kanclu Rickyho Gervaise. Své místo si tu hlídá bodrý a za každou cenu vtipný šéf a také řada podřízených, kteří si uvědomují jeho neschopnost, ale musejí být loajálně servilní.

Divadlo Rokoko

19:00

Sobota 26. 11.

1. Erasmus Prague Games fall 2016

Dem plný sportu, adrenalinu, zábavy a nových kontaktů. Přijďte si pinknout volejbal.

Sportcentrum ČZU

9:00 - 18:00

2. Divadlo ABC: Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách

Knihy manželů Peasových, které zkoumají rozdíly mezi myšlením žen a mužů, se staly světovým bestsellerem. Autoři kvůli nim procestovali celý svět a shromáždili nejnovější poznatky z oboru výzkumu mozku, z evoluční biologie, psychologie a sociologie.

Divadlo ABC

17:00

3. Divadlo ABC: Prohlídka zákulisí

Co vše vidí a zažívá herec v zákulisí? Přijďte se podívat, jak to vypadá v divadle před nebo po představení.

Divadlo ABC

20:00

4. Divadlo Rokoko: Kdo se bojí Virginie Woolfové?

Děj nás zavede na soukromý večírek dvou manželských párů působících na malé americké univerzitě. Hra boří mýtus o tzv. americkém snu, poklidný dialog se tu záhy změní v řadu vzájemných urážek, jízlivostí a „praní špinavého prádla“, které ukazuje na vnitřní prázdnotu všech zúčastněných, jejich traumata a také povrchnost a dutost vzájemných vztahů.

Divadlo Rokoko

Autoři: Městská divadla pražská, Citybee, Veronika Šmídová
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

02. 05. 2022 0

Ohlédnutí za jubilejním 10. ročníkem Plesu ČZU s iZUNem

Číst více
22. 11. 2019 0

Gaudeamus Alkotour ČZU 2019: ohlédnutí za titulem

Číst více
28. 04. 2019 0

Poslední, zápočtový týden je tady!

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙