Distribuce nového papírového vydání iZUN.eu právě probíhá!

04. 03. 2019 0 4 Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Vážení čtenáři, s radostí oznamujeme, že Vám přinášíme další číslo našich Zemědělských univerzitních novin ČZU. Tentokrát na téma „V Očekávání“. Na co se v něm můžete těšit? A jak ho získáte?

Téma tohoto vydání se na první dojem může zdát poněkud zavádějící, ale přesto má své opodstatnění. Zaměřuje se totiž na budoucnost, plánování a vize.. To jsou pojmy, se kterými se poměrně pravidelně v denním životě setkáváme. Vejce na titulní straně jsou umístěná záměrně. Pro nás jako zemědělce totiž představují velkou symboliku. Symbolizují nový život, očekávání nebo například odkaz na klasickou závěrečnou otázku v iZUN v rozhovorech, která se týká klecového chovu drůbeže. 

Domníváme se, že Vás toto vydání nejen pobaví, nýbrž že Vám i rozšíří obzory na daná podtémata z různých úhlů pohledu. Více Vám však prozrazovat nebudeme. Malou ochutnávku můžete načerpat z promo videa, které naleznete níže.  :) 

Kde papírové vydání iZUN.eu získám? 

  • během následujícího týdne na všech fakultách

  • od pondělí do čtvrtka vždy v dopoledních hodinách u RS řeznictví na Suchdole a v poledních až odpoledních hodinách před Menzou

  • každé úterý od 17:00 do 20:00 v redakci iZUN.eu v suterénu kolejí BCD


Autoři: Aleš Kotrbatý
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

02. 12. 2020 0

Škola čar a zemědělství v Suchdolovicích

Číst více
24. 05. 2020 0

Menza zpátky ve hře!

Číst více
02. 03. 2020 7

Koronavirus na ČZU: Proč jsou média informována dříve než my?

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙