Provozně ekonomická fakulta přechází pod VŠE

01. 04. 2018 0 2 Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Jak už je nějakou dobu avizováno, PEFka už nebude spadat pod Českou zemědělskou univerzitu. Dohodli se na tom rektoři na výročním zasedání pražských vysokých škol.

Důvody jsou poměrně jasné. Ekonomické zaměření fakulty se nijak neblíží tématu zemědělství, proto s milým svolením rektorky prof. Ing. Hany Machkové, CSc. převezme právě druhá nejlepší pražská vysoká škola záštitu.


Nová budova fakulty bude v krátkém časovém horizontu předělána na skleníky pro fakultu FAPPZ, jak bylo v původním návrhu (proto skleněné stropy a velká okna).

Stará bude ve spolupráci s Technickou fakultou stržena a na jejím místě bude vybudován nový testovací polygon pro automatizované traktory.


Přednášky budou probíhat nově v prostorách Vysoké školy ekonomické na pražském Žižkově a to vždy v pátek od 19:00 do 21:00 ve všech učebnách, aby se nekryly s přednáškami VŠE. Časy cvičení se měnit nebudou, pouze se přesouvají na adresu:

Vysoká škola ekonomická

Ekonomická 957

148 01 Praha 4 – Kunratice


Zůstávají i čísla místností. Pokud daná místnost v nové budově není, předmět byl zrušen.

Pro ty, kteří nevědí, jak se na danou adresu dostat, nabízíme jednoduchý jízdní řád:
Autobusem 107 ze zastávky Kamýcká se přesunete na Dejvickou. Následně přestoupíte na tramvaj č. 26, tou odcestujete na zastávku Hradčanská. Na Hradčanské vystoupíte a sejdete do metra. Na Malostranské vystoupíte a počkáte na tramvaj číslo 22. Ta vás odveze ke stanici metra Národní. Zde znovu použijete podzemní vlak. Na Florenci přestoupíte na metro C, které vás doveze až na Chodov. Odtud je to už jenom pár zastávek autobusem 177.


Drobnou komplikací bude pro studenty samozřejmě zrušení prvních a druhých opravných pokusů, ale pokud se svědomitě připravujete, určitě vám to studium nijak nezkomplikuje ani neprodlouží.


VÁŽENÍ ČTENÁŘI, TENTO ČLÁNEK BYL VYDÁN NA APRÍLA, TEDY 1. DUBNA A SLOUŽIL POUZE K ZÁBAVNÍM ÚČELŮM. NIC Z TOHOTO ČLÁNKU SE NEZAKLÁDÁ NA PRAVDĚ, VŠECHNY INFORMACE JSOU SMYŠLENÉ. DĚKUJEME ZA PŘEČTENÍ A DOUFÁME, ŽE VÁS ČLÁNEK POBAVIL. :)

Autoři: Honza Provazník
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

02. 12. 2020 0

Škola čar a zemědělství v Suchdolovicích

Číst více
24. 05. 2020 0

Menza zpátky ve hře!

Číst více
02. 03. 2020 7

Koronavirus na ČZU: Proč jsou média informována dříve než my?

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙