Mrtvoly po kampuse aneb mafie skončila

14. 12. 2012 4 0 Out of ČZU Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Jak spousta lidí určitě zaregistrovala, tak v minulých 14 dnech probíhala na ČZU hra s názvem Mafie na ČZU.

Smyslem této hry bylo dostat co nejvíce přihlášených mafiánů na základě kartičky, na které byly informace o člověku, kterého jste měli ulovit. Kapacita hry čítala 50 lidí, ale bohužel nebyla naplněna. Zúčastnilo se celkem 46 lidí a již první den začali psát úspěšní mafiáni čísla svých obětí. Nejúspěšnějším byl nakonec Radek Svoboda, který zabil celkem 4 jiné mafiány a v tomto ohledu neměl konkurenci.

Vyhlášení mafie proběhlo během přestávky na hudební soutěži iZUN Music Challenge, kde si Radek převzal šálu ČZU, půllitr ČZU a také agentskou výbavu, se kterou bude moci postupovat při dalších kolech mafie.

Radek si přebírá své ceny

Radek s cenami

Zde vám nabízíme s Radkem rozhovor.

Můžeš nám o sobě něco prozradit?

Je mi 19 let. Studuji prvním rokem na Fakultě životního prostředí, obor Aplikovaná ekologie.

iZUN: Jak se Ti hra líbila?

Bylo to zajímavé, něco nového, vnášelo to napětí do toho každodenního stereotypu. Bylo to vzrušující, člověk musel pořád koukat, jestli po něm někdo nejde. Dokonce jsem nosil i paruku.

iZUN: Jak jsi při lovu postupoval?

Pokaždé to bylo úplně jiné. U první oběti jsem šel přímo na hodinu a bohužel jsem tam zkejsnul, protože tam měli nějaké prezentace a mně bylo blbý odejít, tak jsem počkal, než se budou střídat prezentující, a mezitím jsem ji zabil.

iZUN: Takže přímo v hodině?

Jo, jo, přímo v hodině. Vyučující na mě tak blbě koukal a já měl ještě k tomu na hlavě bílou paruku, tak z toho byl celkem překvapenej. Nakonec, teda ihned potom, co jsem ji zabil, jsem se zvedl a šel pryč.

iZUN: Jaké jsi měl během hry pocity?

No ze začátku jsem měl celkem strach, bral jsem si rukavici třeba i když někdo klepal na koleji na dveře. Při prvním lovu byl cítit adrenalin, ale postupem času to bylo snazší.

iZUN: Hledal jsi ty lidi třeba i na internetu?

No, našel jsem si je třeba na Facebooku nebo tak.

Radkova první oběť

Máš nějakou vtipnou příhodu?

No, jedna holka přede mnou utíkala a uhejbala, snažila se utéct uličkou ve třídě, tak jsem ji doběhl a sejmul. Potom mi ještě chvilku nadávala. Potom jsem ještě dělal, že nesu pizzu na pokoj, během toho jsem taky jednoho zabil.

iZUN: Pokud bude další kolo, budeš se účastnit?

Určitě.

iZUN: Už jsi se někdy účastnil něčeho podobného?

Ne. Tohle bylo poprvé. Jen je škoda, že se na to spousta lidí vykašlala.

iZUN: Uvažuješ o tom, že by ses účastnil té celopražské mafie?

Na to asi nemám čas. U tohohle bylo dobré, že je tady všechno u sebe. Možná jindy.

iZUN: Klasická otázka, co si myslíš o klecovém chovu drůbeže?

No, nemám o tom moc informací, ale je mi jich líto. Nelíbí se mi, že potom člověk jí kuře, které za celý život neroztáhne křídla.

Tímto bych chtěl poděkovat Radkovi, že si našel čas na rozhovor, a budeme se těšit na příští kolo, které bude probíhat v letním semestru a bude plné různých inovací a vychytávek.

Autoři: Šimon Vlásenko Foto: Jan Rajtr, Jan Rubeš
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

02. 12. 2020 0

Škola čar a zemědělství v Suchdolovicích

Číst více
24. 05. 2020 0

Menza zpátky ve hře!

Číst více
02. 03. 2020 7

Koronavirus na ČZU: Proč jsou média informována dříve než my?

Číst více

Komentáře

Uživatel
Joey Richtr
Joey Richtr - 16 prosince, 2012 - 22:12

škoda, se mi to nepovedlo.... dával jsem si pozor a furt se votáčel a jednou jsem pozor nedal a šup, byl jsem zabit :) .... nevadí nu.... ale za co se přimlouvám, další kolo a klidně už v letňáku :) a samozřejmě gratulace výherci

| 34
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 17 prosince, 2012 - 15:04

já stále naháněl první oběť, ta však ale nebyla k nalezení...když nechodí ani na ty svoje cvika, kde ma být, je to pak těžký

| 27
weru
weru - 17 prosince, 2012 - 16:46

jo, anonymní zemědělče, to jsme dva, kdo nemohli oběť zastihnout. Ale třeba byly naše oběti fakt dobře zamaskované... každopádně pro příště to chce dost úprav pro tuhle hru, pokud má redakce zájem, můžu někam poslat konkrétní návrhy.

| 29
SV
SV - 17 prosince, 2012 - 19:35

Je to těžký no.. tihle lidé se nemají hlavně ani přihlašovat nebo když nezvládají, tak se mají odhlásit. Příště to vychytáme líp ;) P.S. Je škoda, že jste nenapsali maila, když nechodí ani na cvika kam má.. přednášky se dají ještě pochopit.

| 29

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙