Nová soutěž láká studenty informatiky, designu, a marketingu

10. 11. 2016 0 0 Out of ČZU Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Máš dobré nápady, vývojářské či marketingové schopnosti a touhu uspět ve světě e-businessu? A láká tě vyniknout a zabodovat nejen na domácím poli? Pak je tu pro tebe nová soutěž pro studenty a čerstvé absolventy!

Poslední listopadový víkend poprvé v ČR proběhne mezinárodní Accenture Digital Hackathon. Změř z Prahy síly s talentovanými nadšenci v Římě, Dubaji, Londýně, Dortmundu, Madridu, Amsterdamu či Istanbulu v mezinárodní soutěži o nejpřínosnější digitální řešení a bojuj o finanční prémii ve výši 15 000 Kč pro každého člena vítězného týmu.

 

Počet míst je limitovaný a uzávěrka přihlášek na accenture.cz/hackathon končí již 15. 11. 2016 v 23:59.

 

Accenture Digital Hackathon se koná 26. a 27. listopadu v prostorách Paralelní Polis v Praze 7. Ve vyměřeném čase 24 hodin budou účastníci tvořit své nápady pomocí nejmodernějších technologií. Účastníci hackathonu získají podporu zkušených mentorů pořádající konzultantské společnosti Accenture.

 

A protože sám toho člověk moc nedokáže, tak se hackathon nese v duchu „Connect, Collaborate, Create“. Vyhraje ten nejzajímavější a zároveň společensky a ekonomicky nejpřínosnější nápad. V osmi světových metropolích se mladí kreativní designéři, vývojáři a marketingoví odborníci utkají o vítězství.

Projekty budou hodnoceny odbornou porotou, ve které zasednou například Miloš Čermák (iHNED.cz, šéfredaktor), Cedric Maloux (StartupYard, CEO), Roberto Libonati (Accenture, Country Managing Director for the Czech Republic) a další osobnosti z akademické sféry a byznysu.

Vítězové kol v každém účastnickém městě pak postoupí do finálového souboje a s vítězi ostatních zemí se formou videokonference na závěr uvedeného víkendu utkají o titul celkového mezinárodního vítěze.

Přihlaste se jako tým 3–5 studentů nebo čerstvých absolventů anebo klidně i jako jednotlivci (pomůžeme vám sestavit tým) na accenture.cz/hackathon, kde najdete také více informací. Pozor, registrace končí již 15. 11. 2016.

 

Mezi konkrétní témata, kterými se budou týmy zabývat, patří například:

  • Future of work: Reducing risk in the workplace, Robots assisting man;

  • Digital divide: Spreading technology in poorer countries, Access to education;

  • Crisis response: Connecting people in times of crisis, Increasing resilience in the face of natural disaster, Managing disaster response and humanitarian aid, Managing the immigrant crisis;

  • Connectivity: Remote access (internet, healthcare, education), Reducing day-to-day risks and increasing safety and security through connected technologies.

  • Urban sustainability: Sustainable construction and urban infrastructures;

  • Climate change: Understanding and managing the social impact of climate change, Reducing pollution.

 

Pražský Hackathon pořádá Accenture ve spolupráci se StartupYard. Hi-tech konzultantská společnost Accenture dlouhodobě umožňuje těm nejlepším pracovat pro lídry svých oborů a nyní dává šanci vyniknout i tobě.

 

Přihlas se na accenture.cz/hackathon do 15.11.2016.

Autoři: Šimon Vlásenko Foto: Accenture,
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

02. 12. 2020 0

Škola čar a zemědělství v Suchdolovicích

Číst více
24. 05. 2020 0

Menza zpátky ve hře!

Číst více
02. 03. 2020 7

Koronavirus na ČZU: Proč jsou média informována dříve než my?

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙