Klapka, kamera, akce. Startuje letní semestr!

Úvodní fotka
Jedno z nejkrásnějších období roku, zkouškové období, přivřelo dveře a na start se připravuje letní semestr. Semestr pro někoho kratší a státnicový, pro jiné zase obyčejný jako ten zimní. Ať ale tak či tak, semestr plný myšlenek na léto a těch nejlepších legendárních akcí, které zažijete jedině na Suchdole. A neustálý přísun kvalitního čtení, které pro vás budeme i tentokrát dojit.

I v tomto semestru na vás čeká spousta přednášek, seminářů, workshopů, plesů, konkurzů, tématicky zaměřených akcí nebo prostě neřízených párty. Z těch nejzásadnějších jmenujme plesy ČZU a PEF nebo mega akce typu Majáles a Miss Agro. Všechny tyhle události najdete přehledně seřazené v našem kalendáři.

A co pro vás chystáme my z iZUN.eu? Na úvod semestru vám nabídneme rozhovory s nově zvolenými děkany na PEF, FAPPZ a TF, kteří nám, doufáme, odhalí své vize a plány při vedení svých fakult. Nabídneme rozhovory se slavnými absolventy ČZU jako například Janem Kužníkem, šéfredaktorem rubriky Technet na iDNES nebo s Alenou Smolíkovou, cvičitelkou psů a nedávno druhou v celkovém pořadí Československo má talent. Přineseme vám také pohled do zákulisí několika vědeckých projektů, budeme v patách finálové dvanáctce Miss Agro 2014 nebo se podíváme se na zoubek výuce na katedře jazyků.

Nejenom z článků ale živ je iZUN. I pro tento semestr pro vás připravujeme rozmanité akce. Hned ve středu tu bude třetí kolo hudebního souboje iZUN Music Challenge, následovat bude Mafia na ČZU v novém kabátku, ve třetím týdnu semestru vám dáme možnost prodat nebo nakoupit učebnice na Burze skript, v polovině března nastražíte uši na pražské kolo celorepublikové soutěže University Band Contest a nezapomeneme ani na tradiční Beer ligu.

To byl ale jen nejzákladnější výčet toho, na co se v letním semestru můžeme těšit. Před námi je toho opravdu hodně, tak se připravte, držte si klobouky a začínáme!

Autoři: Jakub Kopecký
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

04. 03. 2019 0

Distribuce nového papírového vydání iZUN.eu právě probíhá!

Číst více
05. 03. 2018 0

Pojeďte s KTV na letní kurz!

Číst více
02. 10. 2017 1

Úvodní slovo šéfredaktora pro Akademický rok 2017/2018

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙