Casting Miss Agro 2024 je tady!

22. 02. 2024 0 2 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Nejvěhlasnější akce ČZU už se nám opět blíží. Hudba, soutěže, rozhovory, ale především vyhlášení nejpůvabnější dívky univerzity. To vše nás čeká již 14. května. Nečekej a přihlas sebe nebo svou kamarádku hned teď!

To nejdůležitější: casting

Pokud jsi se rozhodla účastnit Miss Agro nebo máš v okolí někoho, kdo by na hlavním pódiu rozhodně neměl chybět, vyplň do 27. března tuto přihlášku. Do diáře si pak zapiš datum 28. března. V 17:00 v Kruhové hale proběhne casting. Když dorazíš a sebereš porotě dech, vybere tě jako jednu z deseti finalistek. Tvoje šance na výhru korunky budou rázem mnohonásobně vyšší!

Není to ale jen o soutěžení!

Rádi bychom zdůraznili, že se nejedná o klasickou soutěž krásy. Žádný manuál na ideální vzhled nemáme. Nejlepší je, když jsi jednoduše sama sebou. Kromě toho, že budeš mít možnost sdílet netradiční zážitky s partou nových kamarádek (mimo jiné třeba na různých teambuildingových aktivitách), čeká tě i seberozvoj. V rámci přípravy na Den D povedeš rozhovory s redaktory od nás z iZUNu a tým fotografů ti vytvoří celé portfolio fantastických fotek. Zároveň ale nemusíš mít žádné obavy, že na všechno budeš sama; starat se o tebe bude například i choreografka, která tě naučí všechno – od chůze na podpatcích až po pózování na hlavní stage. 

Miss Agro má na univerzitě mnohaletou tradici, bylo již zvoleno 23 královen krásy ČZU. Neváhej a staň se její součástí. Třeba právě ty odejdeš s titulem dvacáté čtvrté Miss Agro.

Autoři: Tereza Adamcová Foto: Dominika Staščáková, Aleš Hlaváček
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

15. 04. 2024 0

O slávě a budoucnosti Brandejsova statku

Číst více
19. 12. 2023 0

Jak na vánoční dary, aneb ČZU to jistí!

Číst více
23. 08. 2023 0

Rozhovory s kapelami z Miss Agro: Marpo & TroubleGang a Chinaski

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙