Druhý jarní Music Challenge si podmanila ska-punková banda Žádnej stres

06. 04. 2011 0 0 Univerzita Zpět na Úvod
Náročné obecenstvo druhého jarního iZUN Music Challenge opět proselo přes své hrubé síto tři kapely, které zahrály během večera své nejlepší songy. Jediná kapela, která tímto sítem nepropadla, byla Žádnej stres.

Během večera se pod střechou Céčka vystřídaly na pódiu tři kapely, které posluchačům přinesly solidní nářez všehochuti živého koncertu. První davy rozhoupala na parketě hip-hopová kapela The Keyborg. Její vládu v polovině večera převzala právě vítězná kapela Žádnej stres.

Žádnej stres se tedy zúčastní velkého Céčkového finále

Ta si svým repertoárem, složením i přednesem hluboko do sluchových bubínků, získala nejpočetnější část publika a s velkým náskokem zdolala v hlasování konkurenci ostatních kapel. I přes skvělý výkon, uzavírající kapely Cultivar chrlící rock do duší všech v sále, nezískala kapela ani polovinu toho, co Žádnej stres.

Žádnej stres se tedy zúčastní velkého Céčkového finále a jenom VY můžete rozhodnout, která kapela z hudebního trojlístku si zahraje na Miss Agro. Z prvního jarního IMCH vyzývá Žádnej stres kapelu Zelená konev, která před čtrnácti dny pokropila smrští ska-rocku početné studentské  publikum. Třetí vyzývající kapela byla do kompletní sestavy zvolena žhavou kartou naší redakce. Ve finále se vám představí kapela Kara Ben Mc (Rock-rap).

Bitvu, ve které byly hlavní palebnou silou decibely, vždy v mezičase vystřídala již legendární soutěž O pohár Exaře Céčka a Bodyshoťácká exhibice s výhrou dvou Majálesových lístků. V semifinálové disciplíně Exařského souboje se letos poprvé neexovalo pivo nýbrž rum. 1,5 dl rumu exovaly týmy po dvou lidech brčkem a i přes nepříliš vysokou kvalitu nápoje mizela hladinka rychleji než Braník na FLD.

Ve velkolepém finále pak stanuli dva nejrychlejší rumoví borci před půllitrem piva, který do sebe naklopili s neuvěřitelnou časovou vyrovnaností. Mnohonásobnému vítězi této disciplíny Lukáši Kiesenbauerovi tentokrát silně šlapal na krk Pantáta, který předvedl brilantní exování za 4,51 vteřiny To bohužel na vítězství nestačilo, neboť Lukáš poslal pivo do žaludku za 3,97 sekundy.

http://picasaweb.google.com/www.izun.eu/NejImch2#

Všechny fotografie naleznete v zde galerii.

Nezbývá, než všem vítězům pogratulovat a všechny vás pozvat na finále IMCH  3. května plné super soutěží, zábavy a hlavně těch nejlepších studentských kapel, ze kterých si VY vyberete tu, která vám zahraje na Miss Agro 2011.

VK

Autoři: Viktor Kořínek
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

22. 11. 2019 0

Gaudeamus Alkotour ČZU 2019: ohlédnutí za titulem

Číst více
28. 04. 2019 0

Poslední, zápočtový týden je tady!

Číst více
14. 04. 2019 0

Další ročník iZUN Music Challenge je za námi! Kdo z kapel vystoupí na Miss Agro 2019?

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙