Kam (ne)zalézat se svou drahou polovičkou?

08. 05. 2017 0 0 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Pojďte s námi prozkoumat možná i nemožná místa na ČZU, kde můžete okořenit již poněkud stereotypní vztah, či se blíže seznámit se svým novým objevem.

Představme si klasickou vysokoškolskou situaci, sejde se kluk s holkou, a po všem tom oťukávání, seznamování a letmých, nenápadných dotecích by už spolu konečně chtěli být chvilku sami. Jeden druhého chytnou a rozhodnou se odejít na pokoj na kolejích. Již ve výtahu začíná jít do tuhého a čím víc se jejich kroky blíží k tomu správnému pokoji, tím víc to začíná být zajímavé. O to větší je pak zklamání při zjištění, že ten nebo ta spolubydlící zase nedodrželi slovo a na tom pokoji prostě zůstali! Co teď?

Zkušení obyvatelé kolejí již znají ta tajuplná místa v útrobách budovy i dobu, kdy by tam neměli být rušeni moc velkými davy. Ovšem na koleje nebo do areálu školy mnohdy zabloudí i ti méně šťastní a nezkušení, kteří ještě neměli příležitost tato místa více „prozkoumat“. Přesně proto přinášíme několik typů na místa, která nejsou přímo určena pro tyto účely, ale v případě nouze dokážou posloužit mnohdy i lépe, než „hotelové“ pokoje na kolejích.

Jelikož už jsme se dostali na kolej, nebudeme přeci hned utíkat ven. Nejprve se zkuste jít podívat na veřejné toalety nebo koupelny. V noci tam moc lidí nebývá a i kdyby, tak ty dveře mají přeci zámky.

Podobným způsobem mohou posloužit i kuchyně na BCD, kde ovšem narůstá i riziko vyrušení kvůli absenci dveří. Opravdoví odvážlivci by si mohli jít půjčit i klíče od prádelny, jen nevíme, zda Vám u recepčního projde praní třeba ve 2 hodiny ráno bez umění vymlouvat se.

bez problému si tam najdete místečko přímo pro Vás

Pokud prádelny neprojdou, nebojte se projít schodištěm až úplně dolů, do samotných útrob kolejí. Je tam nonstop otevřeno a téměř nikdo tam nechodí ani přes den, natož v noci. Kromě absolutního soukromí, je zde i několik „škvírek“ a malých chodbiček, které naposledy viděly maximálně zedníky při stavbě. Díky fungujícímu světlu není ani riziko úrazu a bez problému si tam najdete místečko přímo pro Vás.

Na druhé straně, večerní prostor menzy postrádá i sebemenší pel dobré viditelnosti, čehož nezneužít by byl hřích. Snad každý to zná, farma po západu slunce má jen několik volných míst a ovíněnost z většiny studentů vyloženě čiší. Po pár sklenkách Vás přemůže potřeba, vydáte se směrem ke skleněným dveřím, vejdete do přítmí vestibulu menzy a pravděpodobně si nevšimnete schovaného žlábku po pravé straně. Ona slepá ulička, kam nedosáhne žádný paprsek světla z blízké restaurace, je opravdovou výzvou pro nebojácné oběti momentální touhy. A věřte, že pokud byste tam zahlédli obrys klečící slečny před klukem, není to proto, že by se modlila.

pokud je i sex špinavý, je to známka toho, že se dělá pořádně

Opravdoví romantici samozřejmě dají přednost okouzlující atmosféře hvězdné oblohy, jež luzně svádí k intimnějším pletkám. Až převezme kontrolu rudě začarovaný kruh neřestných myšlenek, vydejte se kolem Technické fakulty směrem k SICu, ovšem na ostrůvku, který Vás při odbočení do leva zavede k studijně informačnímu centru, se vydejte rovně k ukrytému studentskému parkovišti, kde za pár kroků zahlédnete po levici malou a křovisky hustě objímanou budovu. Pak už jen vyjít pár schůdků, najít onen zakrytý růžek, kam ani měsíční svit nedopadá, a po přitisknutí dívky ke zdi pouze zbývá, aby byla zasypána vášnivými polibky od krku, přes klíční kosti…

Na samém okraji kampusu, když se člověk vydá rovně za Agro, po pravé straně se mu bude míhat Fakulta životního prostředí, dojde až k branám Libosadu, kde se cesta dále stáčí doprava, kolem výběhu lam a ovcí, na jejímž konci se tyčí šedivě železná stavba s dlouhými schody až do nitra nemravnosti. Užší šerá chodbička mlčky, až drze vybízí k těsnějšímu ovinutí v co nejméně oblečení. Pak stačí pouze dvě věci, odhodit cudnost – tu nejhorší sexuální perverzi, a neleknout se menšího nepořádku, jelikož pokud je i sex špinavý, je to známka toho, že se dělá pořádně.

Co k tomu dodat? Pokud je potřeba velká, tak ve fantazii se meze nekladou. I když už třeba máte své ozkoušené místečko lásky, zkuste se inspirovat a nebojte se něčeho nového. Doufáme jen, že se tam nebudou psát pořadníky a stát fronty. V tom případě, zeleně a křovisek je v areálu školy dostatek. Jen nezapomínejte, že náhoda je zlá a dbejte opatrnosti. Nenechte se chytit. Lidé jsou různí a nikdo nechce, abyste se kvůli hrátkám na veřejnosti dostali do problémů. Kdyby Vás načapal někdo, kdo by nemusel být tak chápavý, mohl by i z neviného laškování či odhození zbytečného kusu oblečení vzniktout přestupek, dokonce i pod pokutou. Tak úspěšné hledání a ještě úspěšnější sbližování! 

Autoři: Bára Pohlová Foto: Veronika Kysilková
nebo sdílej
sex

Mrkni taky na tohle

01. 05. 2022 0

Kam (ne)zalézat se svou drahou polovičkou vol.2

Číst více
14. 03. 2017 4

Interaktivitou proti závislostem?

Číst více
02. 03. 2017 0

Ráno plné rozpaků

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙