Kam (ne)zalézat se svou drahou polovičkou vol.2

01. 05. 2022 0 4 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Je tady první máj, lásky čas, a to je ideální den pro aktualizaci našich nechvalně známých tipů, kam zajít, když je třeba a není kde. Tato místa lze pochopitelně využít i během dalších 364 dní v roce. Kde se tedy nachází další zašívárny zamilovaných, opilých nebo prostě jen nadržených se spolubydlícím na pokoji?

Když jsme procházeli kampus a hledali místa pro druhý díl, zjistili jsme, že za posledních pět let se toho hodně změnilo. Od roku 2017, kdy jsme psali první díl, sice přibyly nové budovy, stejně tak ale přibyly bezpečnostní kamery v areálu a ubyla křovíčka. Avšak nezoufejte, něco jsme přece jen objevili.

Jako první jsme vyrazili na tutovku ke Kruhovce. V období párty se totiž z místních křovíček stává oblíbené místo milenců. Má to několik prostých důvodů – je tam tma, křoví a je to blízko od baru. Na druhou stranu se tam ale ve večerních hodinách zdržuje dost lidí, o čem jsme se přesvědčili i v den focení ilustrativních fotografií. Naše procházka tedy pokračovala dál okolo techniky.

Když kolem naší „modré“ fakulty projdete až na „náměstíčko“ před agrem, tak po levé straně objevíte cestu vedoucí okolo knihovny. Téměř na konci této cesty se na pravé straně tyčí schody, vedoucí až k zadnímu parkovišti knihovny a uprostřed schodiště je plácek s dveřmi do nějaké technické místnosti, který je ještě tak sympaticky obrostlý křoviskem, že tam z pěšiny není ani vidět. My jsme byli fotit za bílého dne a ani tehdy jsme tam nikoho nepotkali. Věřte tedy tomu, že když si tam dáte noční procházku v době, kdy už tam nebude ani jedno auto, jste v suchu. Teda, v suchu snad ne, to by to místo postrádalo smysl, ale chápeme se.

Pokud jste milovníci přírody, můžete si zajít i za pomyslnou bránu školy a dojdete do školního pole. Pokud vychytáte dobu před sklizní, je dost pravděpodobné, že plodiny zde pěstované budou mít dostačující výšku a mohly by vám poskytnout dostatek soukromí k navázání bližšího kontaktu. Zde ale buďte obezřetní a opatrní, abyste nezadupali úrodu nebo nebohého farmáře nevyděsili falešnými kruhy v obilí.

Pokud se stane, že chvilka rozkoše v poli vám nestojí za to zničit si bílé tenisky hlínou, stále v areálu najdeme čistší, avšak už ne tak úplně krytá místa. Po důkladném zkoumání jsme zjistili, že okolí PEFky je asi nejbohatší na možnosti. Pokud preferujete pohodlí před soukromím, doporučujeme se v nočních hodinách vydat na lavičky mezi PEF a FTZ. Díky optimálnímu rozložení a výšce stolu a lavic lze toto místo využít různými způsoby. Jelikož je toto místo poměrně blízko silnici a v podstatě hned za okny učeben, negarantujeme proto nepřítomnost dalších osob.

Když zůstaneme u PEFky, nemůžeme nezmínit lesík, který se vine zadkem budovy a tvoří pomyslnou hranici kampusu a obytné části Suchdola. Zde je potenciál velký, a toto místo je už proto celkem profláklé, nicméně pokud si najdete strom, který je v ideálním úhlu proti rodinným domům a fakultě, máte vyhráno. V noci je tu tma jako v pytli, rozestupy mezi stromy jsou velké, čili místo k pohybu je více než dostačující, a když se budete držet dále o cestičky, nehrozí vám šlápnutí do hov… exkrementu, který zde zapomněli místní pejskaři. Další příjemná věc je, že u všech výlezů z lesíka se v blízkosti nachází odpadkové koše, takže použitou ochranu můžete v klidu vyhodit do koše, a ne za keř.

Pro opravdové fajnšmekry jsme okoukli i zahrádku nyní nevyužívané Farmy a byli jsme příjemně překvapeni možnostmi, které nabízí. Nejen, že se na ni bez problému dostanete díky absenci jakékoli branky nebo výhružné cedulky, ale když si zalezete až na samý konec, budete v podstatě ze všech stran krytí. Na jedné straně zídka, na druhé křoví a pak je tam sice prosklené okno, ale to vede do bohapusté opuštěné hospody. Pro lidi menšího vzrůstu nebo milovníky misionáře ideál. Jediné mínus je, že za dobu, co je Farma mimo provoz, se zahrádka neudržuje a nečistí, takže je na zemi celkem špína, ale když je chuť, tak je i vůle a zapůjčení pračky na kolejích stojí jen 25 Kč, a to je pořád levnější než pokoj v motelu.

Jsme přesvědčeni, že jsme vynechali spoustu potencionálních hnízdeček lásky, ale kapacita článku je omezená a nelze tu vypsat souřadnice každého křoví na univerzitě. Co se týče opatrnosti, tak o ochraně vás jistě nemusíme poučovat, nicméně dávejte si i pozor na svědky. Přece jen sex na veřejnosti je sice oblíbená disciplína, avšak ne vždy se setkává s pochopením a může z toho být i přestupek. Podle důvěryhodného zdroje www.zena-in.cz se má celá věc takto: „Pokud by šlo o sex např. v parku, a byly tam přítomny nejméně tři osoby, které toto chování pohoršuje, byl by to přestupek proti veřejnému pořádku (§ 47). Přestupku se dopustí ten, kdo vzbudí veřejné pohoršení. Za tento přestupek může strážník uložit blokovou pokutu na místě až do výše 5000 Kč.“  Tak bacha na to, aby vás ta opilá noc v kampusu nevyšla moc draho. 

Poznámka redakce:

Tento článek je psán s nadsázkou a slouží pouze k pobavení. Sami nedoporučujeme podnikat takto odvážné akty venku pod širým nebem, jelikož má-li k takto významné události skutečně dojít, domácí prostory jsou mnohem více reprezantativní. A navíc se nemusíte bát, že dostanete zánět ledvin. 

Autoři: Bára Pohlová Foto: Kateřina Lebocová
nebo sdílej
sex

Mrkni taky na tohle

08. 05. 2017 0

Kam (ne)zalézat se svou drahou polovičkou?

Číst více
14. 03. 2017 4

Interaktivitou proti závislostem?

Číst více
02. 03. 2017 0

Ráno plné rozpaků

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙