Kdo zvítězil v iZUN Music Challenge a zahraje na letošní Miss Agro?

22. 04. 2018 0 3 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Další ročník iZUN Music Challenge je za námi. A kdo si nakonec vybojoval místo na letošní Miss Agro?

Již za sebou máme 9. ročník legendárního souboje kapel. Vše začalo na populárním Céčku. Hned u vchodu jsem byla přivítána panáčkem Jägermeistera, což jsem si celkem pochvalovala a říkala si, že by tomu tak mohlo být na všech party.

Tento rok se ve finálovém kole kapel utkala kapela Papa Joe, Deviant a Goofy Cow. Mezi vystoupeními kapel proběhl také boj o dva lístky na studentský festival Majáles.Jako první na podium vystoupila pražská pra–rocková kapela Papa Joe. Povedlo se jim přítomné pařmeny dostat do té správné nálady hned na úvod. Další na scénu přišli Devianti. Kluci předvedli neuvěřitelný nářez a jejich název k nim vážně sedí. Dostali se do takového varu, až si frontman kapely musel odložit pár kousků oblečení.
Proběhla zde také zmíněná soutěž o lístky na pražský Majáles. Vítězi lístků se stali Tomáš Orgoň a Duy Ngo Phuong. Gratuluji!Celý večer se už pomalu blížil ke konci a před námi byla poslední kapela Goofy Cow. Tato kapela k nám přijela až z dalekého [Olomóce]. Jejich styl hraní mi maličko připomínal Sum 41.A která z těchto skupin se stala naším vítězem a vystoupí na jedné z nej akcí pořádanou v areálu ČZU? Stali se jimi GOOFY COW!Předtím než nám kluci zdrhli zpět domů, jsem je stihla maličko vyzpovídat.

iZUN: Jak se vám u nás hrálo a líbilo?

Goofy Cow: My jsme tady v podstatě ani neměli být. Jsme náhrada za jednu nemocnou kapelu. Přijeli jsme si to sem užít. Moc se nám líbí zdejší studentské prostředí. Nečekali jsme, že všichni budou takhle pařit.iZUN: Jak jste se o iZUN Music Challenge dozvěděli?

Goofy Cow: To tak brouzdáš po internetu a najednou to na tebe vyskočí. Myslím si, že to někdo sdílel na nějakou Facebookovou skupinu.

iZUN: A proč název Goofy Cow?

Goofy Cow: Na toto se nás ptá hodně lidí. Je to pouze název kapely, nemá to žádný hluboký význam. Goofy Cow nás prostě vystihuje a nechtěli jsme se jmenovat stejně jako nějaká jiná kapela. Přizpůsobili jsme tomu pak celkově svou image.iZUN: Na co se od vás na Miss Agro můžeme těšit?

Goofy Cow: Můžete se těšit minimálně na pořádný bordel a na to nejlepší, co umíme. iZUN: Kolik už za sebou máte vlastně koncertů?

Goofy Cow: To můžeme říct přesně. Toto vystoupení bylo naše 44.

iZUN: Teď již jen naše tradiční otázka na závěr. Jaký je váš názor na klecový chov drůbeže?

Goofy Cow: Nikdy maso nepřestaneme jíst! Určitě by mohly ty slípky mít lepší podmínky, ale na druhou stranu bychom pak konzumaci toho masa museli omezit. Všechno to stejně začíná u nás.


Autoři: Veronika Šmídová Foto: Tereza Javůrková
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

15. 04. 2024 0

O slávě a budoucnosti Brandejsova statku

Číst více
22. 02. 2024 0

Casting Miss Agro 2024 je tady!

Číst více
19. 12. 2023 0

Jak na vánoční dary, aneb ČZU to jistí!

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙