Klub absolventů ČZU, aneb promocí to nekončí!

21. 02. 2016 1 0 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Chcete se i po absolvování studia setkat se svými známými? Chcete si zavzpomínat na „staré“ dobré studentské roky? Pořád vám v hrudi tluče to známé Suchdolské srdíčko? Zajímá vás, jak se změnila univerzita od té doby, co jste vypadli? Přidejte se do Klubu absolventů a můžete být stále v obraze.

Klub absolventů ČZU zahájil svoji činnost spuštěním webových stránek. K této události došlo 21. března 2011. V den startu klubu a stránek to bylo již 105 let od podpisu Dekretu, kterým císař František Josef I. potvrdil vznik samostatného vysokoškolského pracoviště zabývající se zemědělstvím. Mezi tři zakládající fakulty patří agronomická, provozně ekonomická a mechanizační fakulta.

Celý tento projekt má na starosti prorektor pro vnější vztahy a informační systémy doc. Ing. Petr Heřmánek, PhD.

Cílem projektu je neformální sdružování absolventů České zemědělské univerzity a také absolventů bývalé Vysoké školy zemědělské.

Jak se tedy můžete zase setkat s Pepou nebo Maruškou, co s vámi zdárně došli až do konce studentských let? Jednoduše! Zaregistrujte se na stránkách Klubu absolventů ČZU.

Po vstoupení do klubu nejen, že se můžete setkat se svými ex spolužáky, ale také zapojit se do dění na univerzitě. Jsou zde zajímavé přednášky, workshopy a různé semináře pro všechny současné i minulé zemědělce.

Máte stále univerzitě co říci? Chcete svým názorem pomoci ostatním? Jen do toho! Zpětná vazba či další spolupráce jsou samozřejmě vítané!

A na co se tento rok můžete těšit? Letos se bude konat setkání absolventů po 25 a po 50 letech, kteří zde pamatují ještě tehdejší Zemědělku. Stříbrné setkání proběhne v září a na to zlaté se můžete těšit již v květnu.

Autoři: Veronika Šmídová Foto: http://www.ka.czu.cz/cs/?r=6559,
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

02. 12. 2020 0

Škola čar a zemědělství v Suchdolovicích

Číst více
24. 05. 2020 0

Menza zpátky ve hře!

Číst více
02. 03. 2020 7

Koronavirus na ČZU: Proč jsou média informována dříve než my?

Číst více

Komentáře

Uživatel
Adam
Adam - 27 února, 2016 - 21:45

Zajímalo by mě, kolik % ze současných studentů se po promoci do KA přihlásí.

| 66

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙