Miss Agro 2012 - hospody otevřou a soutěže běží

29. 04. 2012 3 0 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Drazí zemědělci, milovníci krásy a piva, jistě všichni, stejně jako já, vysedáváte v tom perfektním počasí někde u vody, v přírodě nebo na zahrádce oblíbené hospody s přáteli. V rychlosti pro vás mám pár informací o blížícím se Miss Agro, abychom se mohli co nejdřív vrátit zpět do hospod a lesů.

Přípravy čtrnácté suchdolské soutěže krásy nabírají na otáčkách. Je to už řádka let, kdy se krásné dívky promenádovaly na valníku připevněném na korbě Avie a kdy tomu přihlíželo pár stovek kolemjdoucích studentů. Několik posledních ročníků je pro desetitisícový dav potřeba trošku víc, než jen parkoviště s jednou pípou a několika toikami.

Dobré zprávy a změny k lepšímu

Oproti minulým ročníkům nastane jedna příjemná změna. Hospody v areálu ČZU zůstanou během akce otevřeny. Farma, Jih a Géčko pojedou podle běžné otevírací doby. U Géčka jen budete muset vcházet stranou od KTV. Vchod do budovy G bude zavřený.

Zpestřením bude taky Chill-out zóna, ve které budeme moci během celého dne polehávat, popíjet a sledovat jak Miss Agro, tak sportovní den. Areálem budou navíc procházet krásné hostesky od energy drinku Extasy a doplňovat energii po sportovních i chlastacích výkonech.

Ankety, soutěže, výhry

Během středečního večera budou kromě klasické Miss Agro, 1. vicemiss a 2. vicemiss vyhlášeny ještě dvě kategorie.

Miss Sympatie (hlasovací soutěž fanoušků na FB) a Miss iZUN (hlasovací soutěž čtenářů iZUNu - naleznete zde i rozhovory s dívkami. Pracovaly vůbec někdy na poli?). Tyto ankety naleznete na vložených odkazech a můžete díky vašim hlasům udělat některou dívku velmi šťastnou.

Miss sympatie Miss iZUN

Pokud byste udělali šťastné raději sebe, můžete se zúčastnit soutěže od společnosti ExxonMobil. Po správném vyplnění krátkého kvízu můžete vyhrát v losování batoh na notebook a pár dalších drobností. Na Miss Agro budou kolem 16:00 vyhlášeni 3 výherci a ceny si budou moci vyzvednout u stánku ExxonMobil.

 Soutěžte zde

Abyste se v informacích o kráskách pohodlně orientovali a měli je všechny hezky pohromadě, připravili jsme pro vás rubriku týkající se jen Miss Agro. Můžete do ní mrknout pomocí odkazu v hlavičce.

Zemědělky na traktoru 

Pokud byste chtěli ušetřit a na Miss Agro pít pivo zdarma, je tu pro vás příležitost.

Obdobně jako tomu bylo v minulých letech, bude třeba zdatných a ochotných studentských rukou, které dají dohromady pódium tak, aby se to pod kráskami nepropadlo. Pokud byste chtěli přiložit ruku k dílu, budeme velmi rádi. Odměnou vám budou pivenky (díky kterým budete moct pít na Miss Agro zdarma), nějaké to pivko během stavby a hlavně super pocit z toho, že to celé stojí a funguje díky vám. Pokud byste tedy měli čas

Úterý  8. 5.        10:00 - 20:00,

Středa  9. 5.        9:00 - 14:00, 22:00 - 03:00,

Čtvrtek 10. 5.      9:00 - 14:00,

(můžete si vybrat třeba jen pár hodin) a chtěli byste pomoci, napište na mail viktor.korinek@izun.eu nebo zavolejte na 721 861 182.

Příští neděli vám přineseme již kompletní program celého odpoledne, časy autobusů, info o afterparty a předpověď počasí na ten nejočekávanější den v roce. 

Autoři: Viktor Kořínek
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

09. 05. 2019 0

Seznamte se s Marií Růžičkovou, finalistkou Miss Agro 2019 s číslem deset

Číst více
08. 05. 2019 0

Seznamte se se Sárou Frankenfeldovou, finalistkou Miss Agro 2019 s číslem devět

Číst více
06. 05. 2019 0

Seznamte se s Karolínou Junkovou, finalistkou Miss Agro 2019 s číslem sedm

Číst více

Komentáře

Uživatel
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 03 května, 2012 - 20:32

traktoriskta nahore napravo se menuje...?

| 32
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 03 května, 2012 - 21:21

Sandra :)

| 53
VK
VK - 03 května, 2012 - 22:07

Sandra Kalinová

| 57

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙