Omrzelo Vás Céčko? Přijďte na Géčko!

11. 05. 2018 0 0 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
V naší sérii jsme otestovaly další restauraci, tentokrát Restauraci G na stejnojmenné koleji. Že jste tam ještě nebyli? Tak koukejte upalovat!

Verča:

Géčko se nachází přímo v prostorách kolejí EFG, což je pro ty, co tam bydlí, podle mě super. Bohužel po vchodu do restaurace na mě číšník neudělal moc velký dojem. Po takovém nijakém pozdravu z jeho strany na nás tak nemastně neslaně koukal a měla jsem pocit, že není úplně rád, že jsme tam přišly. Chtěly jsme si sednout ven, když bylo tak krásné počasí, proto jsme si objednaly přímo na baru. Pití nám bylo tedy dáno hned. Jídlo jsme také měly vybrané celkem rychle, protože zde vaří opravdu jen hotovky, takže jsme si vybíraly ze 3 jídel a jedné polévky.

Obě jsme si daly to samé, vepřový plátek s žampionovým přelivem a hranolky. Já si dala ještě kečup, když k jídlu byly ty hranolky.

Venku se nám sedělo opravdu příjemně, že čekání na jídlo uteklo neskutečně rychle. Jídlo nám pán donesl do 12 minut. Jídlo vypadalo celkem dobře až na kečup, který tam byl kydnutý na kusu talíře, takže to opravdu nevypadalo moc hezky. Kdyby byl dán do nějaké mističky, bylo by to podle mě o dost lepší. 

Další negativum byly flekaté příbory od vody. Vzhledem k tomu, že jsme tam byly samy, tak nám ty příbory mohli přemýt nebo alespoň otřít utěrkou. Myslím si, že by to vypadalo lépe a zase taková práce to není. 

Na hranolkách bylo poznat, že jsou kupované a jen osmažené. Maso s žampionovým přelivem bylo moc dobré. Maso příjemně okořeněné a přeliv také tak. 

Ceny jsou zde nižší než na Farmě či Céčku a jídlo úplně v pohodě. Takhle nějak si představuji studentskou restauraci. Jen ten přístup obsluhy by se mohl zlepšit. Míša:

Na Géčku při našem příchodu nebyl jediný člověk. A to je trošku škoda, ne? Je teda fakt, že já tohle uvítala. Mohly jsme si v klidu sednout ven a nemusely jsme se překřikovat. Také je to ideální pro někoho, kdo jde na oběd sám, nechce vypadat jako trubka a třeba si u toho oběda i trošku počíst. Interiér aka klasická hospoda, ale ne čtvrtá cenová, ale taková ta slušnějšího rázu.To, že na zahrádce není obsluha, vůbec nevadí, protože Vás stejně venku obslouží, stačí si jen u pultíku objednat. Výčepní téhle hospody je mezi studenty možná profanován jako protiva, ale na mě se dokonce usmál, a přijde mi, že mlčenlivý a taktní přístup bez zbytečného otravování a vnucování je taky fajn. Stačí být slušný a zabučet! Pívo mají dobrý a dovolím si říct, že těžce konkurují JIHu. Co se týče jídla, je naprosto vidět, že kuchyni ovládá chlap a podle toho i vaří. Dala jsem si vepřovou kotletu na žampiónech, stejně jako Verča. Maso pořádně opepřené, jak to má být. Tatarku přímo na talíř, kdo by se s tím crcal. A já tenhle přístup naprosto beru. Ale kdyby byla tatarka “domádo”, bylo by to top! Při svojí další návštěvě Géčka, jsem si smlsla na guláši a ten byl taky moc fajn. Za mě je na Géčku prostě svatý klid a pokoj. Výběr hotovek
❤❤                        
Bezmasá jídla

Druh kuchyně
spíše česká
Cena vs. kvalita
❤❤❤
Chování obsluhy
❤❤❤
Interiér podniku
❤❤


Autoři: Michaela Kulhavá, Veronika Šmídová Foto: Michaela Kulhavá, Pavla Koubíková
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

15. 04. 2024 0

O slávě a budoucnosti Brandejsova statku

Číst více
22. 02. 2024 0

Casting Miss Agro 2024 je tady!

Číst více
19. 12. 2023 0

Jak na vánoční dary, aneb ČZU to jistí!

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙