Po roce zase Vánoce na Suchdol přicházejí

06. 12. 2019 0 0 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Rok se s rokem sešel a zase je tu období, kdy se před menzou rozvoněla vůně pečených klobás, perníčků, cukroví, svařáku a medoviny. Všude zněly koledy, smích a občas i nadávky, že je to tu zas. Na předvánoční mindrák ale všichni hned zapomněli na Vánoční párty na Céčku. Jak celý den a noc probíhaly?

Všechno to začalo v 11 hodin, kdy se oficiálně otevřely každoroční Vánoční trhy na ČZU. Jako každý rok si návštěvníci mohli dát klobásu, cukroví, koblížky, svařák, medovinu, horký cider a nasát předvánoční atmosféru ve studentském duchu. Kromě klasické studentské zábavy a žranice se letos spousta stánků rozhodla podpořit potřebné a výtěžek z trhů věnovat na dobrou věc. 

Vánoční trhy se staly terčem pro spoustu amatérských fotografů a uživatelů instagramu, a tak jsme jim i letos připravili ve spolupráci s Mobil.cz fotosoutěž o nejlepší příspěvky na instagramu. Vítěze jsme již tradičně vyhlásili na večerní párty. 

Po čtvrté hodině odpolední, kdy trhy skončily, už se všichni připravovali a nabírali síly na večer, na 20:00, tedy na Vánoční párty na Céčku, známou také jako poslední párty semestru před začátkem zkouškového pekla.

Céčko bylo tradičně vyzdobené vánočními světýlky, ozdobami, všude kolem tančily sobí rohy a santaclausovské čepičky. Letos jsme tam měli dokonce jednoho Ježíše. Při tanci, popíjení a blbnutí u fotokoutku se zdálo, že všichni zapomněli na blížící se konec semestru a nasáli atmosféru Vánoc.

Nám už nezbývá nic jiného, než Vám popřát Veselé Vánoce a pevné nervy při učení, ať se zase všichni sejdeme na další akci v letním semestru! 

Autoři: Bára Pohlová Foto: Tereza Javůrková, Aleš Hlaváček
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

15. 04. 2024 0

O slávě a budoucnosti Brandejsova statku

Číst více
22. 02. 2024 0

Casting Miss Agro 2024 je tady!

Číst více
19. 12. 2023 0

Jak na vánoční dary, aneb ČZU to jistí!

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙