Probuď v sobě podnikatele!

11. 02. 2019 0 1 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Chceš začít podnikat a nevíš jak na to? Ukážeme ti cestu! Přihlas se do podnikatelského inkubátoru Point One a nastartuj své podnikání! Point One právě nabírá nové členy. Založ projekt, makej a získej neocenitelné zkušenosti již při studiu.

Na České zemědělské univerzitě funguje od roku 2014 podpora studentů, kteří se nebojí podnikat a chtějí se v této dovednosti dále vzdělávat. Zdejší podnikatelský inkubátor nabízí profesionální zázemí a poskytuje specializované služby jak pro začínající, tak pro již zběhlé podnikatele z řad studentů, absolventů i široké veřejnosti.

V prostorách inkubátoru, které najdeš v areálu ČZU na koleji F v prvním patře, se konají pravidelné workshopy, přednášky a poradenská činnost zaměřená nejenom na podporu podnikání, ale i na osobní rozvoj. Mimo to sdružuje Point One komunitu lidí, která má o podnikání zájem a chce se učit podnikatelským dovednostem, i když zatím svůj vlastní projekt nemá.

 „Point One funguje na ČZU již více než 5 let, a i přes to, že je o nás dost slyšet, stále se zde najde spousta studentů i učitelů, kteří nás neznají. I z tohoto důvodu, ve spojení s náborem nových členů, bude do 24. 2. 2019 probíhat v areálu ČZU i na sociálních sítích kampaň „Probuď v sobě podnikatele“, která má na existenci inkubátoru a na možnost stát se jeho členem upozornit,“ říká manažerka Point One Jarka Glaserová a dodává: „Každý rok škola udělí titul několika tisícům studentů. To, co tě odliší od ostatních, jsou především zkušenosti. S Point One můžeš nejenom vylepšit své CVčko, ale zkusit proměnit tvůj projekt na skutečné podnikání. Stav se na nezávaznou konzultaci, nebo rovnou pošli přihlášku."

A co tě v Point One všechno čeká?

  • Dostaneš osobního mentora.

  • Budeš navštěvovat workshopy na základní podnikatelské dovednosti.

  • Můžeš využívat co-workingový prostor 24/7.

  • A také právní a účetní poradenství.

  • Získáš přístup na naši síť kontaktů.

  • Podpoříme propagaci tvého nápadu.

  • Můžeš užívat zvýhodněné ceny služeb partnerů Point One.

  • Čeká tě členství v podnikatelské komunitě.

  • A v neposlední řadě zjistíš, zda je tvůj nápad životaschopný!

Přihlášky do inkubátoru, které najdeš na webu pointone.czu.cz můžeš zaslat do 24. 2. 2019. Více o Point One i současné kampani najdeš také na facebookových stránkách FB/PointOneCZU.

Tak na co ještě čekáš? Probuď v sobě podnikatele!

Point One

Podnikatelský inkubátor České zemědělské univerzity – Point One, pomáhá již 5. rokem všem zájemců z řad studentů a absolventů ČZU a nově i široké veřejnosti, v jejich podnikatelském snažení a osobním rozvoji. Nabízí profesionální coworkingové zázemí, poskytuje specializované workshopy, mentoring i poradenské služby. Funguje zde také spolupracující komunita nadšených studentů a mladých profesionálů, kteří si chtějí z univerzity odnést víc než jen titul. Inkubátor vede od ledna 2019 Jarka Glaserová, která na pozici manažerky vystřídala Gábinu Koláčkovou, jež je v současnosti na mateřské dovolené.

Rok inkubátoru v kostce

V roce 2018 jsme uspořádali 110 nejrůznějších akcí, napsali 20 článků, pořídili si novou manažerku (Gábina je na mateřské), rozjeli grant, zapojili stovky studentů, zúčastnili se několika soutěží, uspořádali dvě FuckUp Night, pokračujeme v psaní blogu, jsme aktivní na webu a sociálních sítích a to nejdůležitější – stále nás to baví!


Autoři: Point One Foto: archiv Point One
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

02. 12. 2020 0

Škola čar a zemědělství v Suchdolovicích

Číst více
24. 05. 2020 0

Menza zpátky ve hře!

Číst více
02. 03. 2020 7

Koronavirus na ČZU: Proč jsou média informována dříve než my?

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙