Tradiční souboj kapel se blíží! Na co se můžeme těšit?

24. 11. 2015 0 0 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Většina ostřílených zemědělců již tuší, že se brzy na Céčku odehraje hudební klání. Pro ty, kteří jsou mezi námi nový, v rychlosti celou akci představíme. Letos se chystá již sedmý ročník iZUN Music challenge, tak jsme velmi zvědaví, pro koho bude tato sedmička šťastná!

O co vlastně kapely soutěží? Všichni víme, že pro mladé a nadějné kapely, není nic lepšího, než když dostanou příležitost zahrát si na nějaké známé akci. A přesně to od nás vítěz tohoto klání dostane. Kapela, která klání dotáhne do vítězného konce si v květnu zahraje na volbě zemědělské královny krásy, tedy na Miss Agro!

V tomto akademickém roce se budou konat dvě kola, jedno nyní 1.12 a další v letním semestru. V jednotlivých kolech se vám představí tři kapely a vítězové obou kol se utkají ve velkém finále, kde se rozhodne. A kdo vlastně bude vybírat, která z kapel je hodna si zahrát na naší miss? Samozřejmě vy a to svými hlasy přímo na Céčku.

A na koho se můžeme těšit v tomto kole?

LizArt

Kapela hraje od roku 2009 a původem je z České Lípy. Jejich hudbu charakterizují jako riffový kytarový rock, takže se máme na co těšit. Texty jejich písniček jsou většinou v českém jazyce a v letošním roce vydali čtyřpísňové EP.

Cocktail alá motejl

Tahle parta hraje rock-pop a jsou to Pražáci. O zpěv se zde starají dvě zástupkyně ženského pohlaví a jeden toho opačného, jinak jich je v kapele osm. Kapela už má za sebou několik vystoupení v rámci různých festivalů, tak uvidíme, jestli zaujmou i vaše uši.

Maniac

Maniac

Pražská pop-punková kapela složena ze čtyř nadejných hudebníků. Kapela vznikla zhruba před 5 lety, a za tu dobu si dokázala vybudovat stálou fanouškovskou základnu, to i díky důvtipu a příjemně melodickým písničkám.

Vstupné na akci bude symbolických 30 korun, v průběhu večera se můžete těšit na doprovodný program včetně oblíbené soutěže „exař“ a na prvních padesát z vás bude čekat malý welcome drink.

Takže určitě neváhejte, přijďte a vyberte si, koho chcete slyšet na Miss Agro! Sejdeme se 1.12 v 19:00 na Céčku.

Časový harmonogram akce

21:00 Začátek akce 21:30 Kapela Lizart 22:20 Soutěž - Exař semifinále 22:30 Kapela Cocktail... alá Motejl 23:20 Soutěž 23:30 Kapela Maniac 00:20 Soutěž - Exař finále 00:30 Vyhlášení postupujícího 00:35 DJ 02:00 Konec akce

Autoři: Magdaléna Borková
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

09. 05. 2019 0

Seznamte se s Marií Růžičkovou, finalistkou Miss Agro 2019 s číslem deset

Číst více
08. 05. 2019 0

Seznamte se se Sárou Frankenfeldovou, finalistkou Miss Agro 2019 s číslem devět

Číst více
06. 05. 2019 0

Seznamte se s Karolínou Junkovou, finalistkou Miss Agro 2019 s číslem sedm

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙