Vánoční akce s iZUNem!

07. 12. 2018 0 1 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Máme za sebou dvě krásné akce s vánoční tématikou, které uspořádaly Univerzitní noviny ČZU, neboli iZUN.eu. První z akcí byly již tradiční vánoční trhy na ČZU, a druhou pak iZUN párty na Céčku. A jak vše probíhalo?

Vánoční trhy na ČZU 

Za vůní svařáku, cukroví, melodiemi koled a všudypřítomné atmosféry nebylo nutné v úterý 4. 12. vyrážet až na Staromák, neboť přímo v prostoru před Menzou ČZU proběhly vánoční trhy, které i letos zorganizoval iZUN.eu. 

Bylo zde možné okusit spoustu dobrot, jenž byly připraveny nejenom studentskými organizacemi ČZU, které na trzích měli též své zástupce. Také zde měl svůj stánek projekt Uniqway, což je platforma sdílených automobilů pro studenty, která nově funguje i na ČZU. Myslelo se i na komfort návštěvníků. Ti mohli například při konzumaci výborných koblížků zrelaxovat ve stánku Mobil.cz, kam byly instalovány výhřevné plynové lampy. Myslelo se prostě na všechno. Skvělé zážitky podtrhovaly stylově vyzdobené stánky a vymazlený playlist vánočních koled.

Kolem 16:30 celá akcička vygradovala příchodem hudebníků z ČZU Life Orchestra, kteří pod širým nebem a na živo zahráli několik známých koled. Přítomné posluchače jejich vystoupení uvnitř zahřálo minimálně stejně dobře, jako horká medovina, kterou bylo možné se spoustou dalších medových produktů zakoupit ve stánku Medárny. Poté návaly příjemných pocitů neustaly, jelikož následovalo oficiální rozsvícení vánočního stromu! Od té chvíle náš kampus po soumraku zkrášluje právě strom se spoustou svítivých žárovek. Celkový dojem z blížících se Vánoc možná trošku snižovala probíhající přestavba Auly. Bohužel je to dlouho plánovaný projekt, na jehož konci na nás čeká nové, reprezentativnější místo. Věříme proto, že přítomní tuto skutečnost pochopili, a že si i tak událost dostatečně užili a stromem se kochají i nadále. 


Ke svému definitivnímu konci se vánoční trhy na ČZU 2018 začaly blížit ve chvíli, kdy ručičky na hodinách ukazovaly 16:45. To se stánky začaly pomalu ale jistě bourat a lidé rozcházet ke svým domovům, ke studijním povinnostem. Ne však všichni. Vánočních radovánek nebylo pro tento den dostatek. Od 20:00 se pokračovalo Vánoční iZUN párty, která se konala v Klubu C. A právě sem dost lidí z trhů zavítalo.

Závěrem lze vánoční trhy hodnotit kladně. Věříme, že i příští rok trhy proběhnou v podobném rytmu a příjemné atmosféře. A že všichni přítomní nám zachovají svou přízeň. My se již těšíme. 

Vánoční iZUN párty 

Jako každý rok tak i v úterý si studenti i nestudenti mohli užít poslední párty semestru. Klub C opět rozzářila blikající vánoční světýlka, rozproudili nadšení hosté se svými veselými kostýmy v podobě vánočních stromečků, sobů či adventních kalendářů a roztančila chvílemi i vánoční hudba.

Atmosféra z trhů se volně přesunula i na párty, kde jste si hned u vstupu mohli nabídnout lahodné, vlastnoručně pečené a zdobené perníčky s welcome drinkem.  Ani letos nechyběla soutěž ve spolupráci s Mobil.cz, při které si účastníci odnesli super ceny. Večer oživil i fotokoutek s vánočními rekvizitami, které si hosté mohli volně půjčit a nechat se vyfotit například s vánočním stromečkem na obličeji. Všechny fotky budou již tradičně zveřejněny na facebooku iZUN.eu.

Samozřejmě byl znát stres z nadcházejících zápočtů a zkoušek, ale ten byl během chvíle úspěšně odbourán u baru. Po poslední písničce se kupodivu nikomu moc spát nechtělo, a tak začala neplánovaná after party i na Kruháči, kde se pak „jelo“ až do rána.

A co teď? Teď se zase učit, učit, učit, ať se s Vámi na trzích a na párty potkáme zase za rok! A nebojte, za odměnu dostanete v příštím semestru zase další akce, které pro Vás vždy dlouho vymýšlíme a připravujeme.
Doufáme, že jste si naše studentské akce užili a těšíme se na Vás při dalších! Tak pac a pusu a hodně zdarů u zkoušek.  

Autoři: Bára Pohlová Foto: Tereza Javůrková
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

02. 12. 2020 0

Škola čar a zemědělství v Suchdolovicích

Číst více
24. 05. 2020 0

Menza zpátky ve hře!

Číst více
02. 03. 2020 7

Koronavirus na ČZU: Proč jsou média informována dříve než my?

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙