VYVĚSTE FANGLE, iZUN má zvoleného nového šéfredaktora!

19. 06. 2018 12 11 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Historie se neustále opakuje, a tak i letos na konci akademického roku proběhla volba šéfredaktora na rok následující. Zdánlivě stále stejná a přesto úplně nová.

Naše univerzitní noviny prošly v roce 2017/2018 obrovskými změnami, a to uvnitř i vně. Vnější jsou zřejmé na první dobrou - inovace stránek, vymazlení loga, užší spolupráce s univerzitou... Ty vnitřní rozšifrovala a zveřejnila letošní volba šéfredaktora univerzitních novin. 

Doposud byl totiž šéfredaktor iZUN.eu totožnou funkcí s předsedou ČZU MEDIA z.s., pod níž univerzitní noviny patří. Bylo tomu tak proto, že první šéfredaktoři našeho média si vedli tým redaktorů a zároveň se starali o chod celé organizace, tedy nebyl důvod funkce dělit. Později na trůn šéfredaktora usedli i členové z jiných sekcí - organizátoři/fotografové a vůbec se celkový počet iZUŇáků rapidně zvýšil. Začali jsme pro vás chystat Zahajovací párty, Burzu skript, Music Challenge, Vánoční trhy atd. A tak vznikla funkce editora. Editor byl zodpovědný za obsah webových stránek, Papírové verze a vedl tým redaktorů.

 V současné chvíli je iZUN.eu největší studentskou organizací na univerzitě, a tak bylo rozhodnuto, že bude pozměněna jeho struktura a užito jiné názvosloví, protože iZUN.eu jsou univerzitní noviny, ale všichni jeho členové dělají ještě mnohem víc, než že píší články. Proto, aby nedocházelo k mýlkám, je sloučena funkce šéfredaktora a editora, který na svá bedra vezme veškerý obsah jak online, tak tiskovin, bude se podílet na řízení iZUNu a jeho prezentování na veřejnosti. Tedy ŠÉFREDAKTOREM se pro rok 2018/2019 stává ALEŠ KOTRBATÝ.

A PŘEDSEDOU ČZU MEDIA z.s. zůstává i na další rok RADEK MARTINÍK. Radek, jakožto předseda, má zodpovědnost za celkový chod organizace, akce, spolupráci s dalšími studentskými organizacemi, atd. 

Jako MÍSTOPŘEDSEDA ČZU MEDIA z.s. byl zvolen VÍT KLUGER. Místopředseda bude pomáhat nejenom s chodem organizace a zajišťování akcí,  ale také se bude starat o komunikaci s okolím. 

Ke komunikaci s vedením iZUN.eu, potažmo ČZU Media z.s., bude sloužit jednotný mail: vedeni@izun.eu.

Autoři: Tereza Daňková Foto: Filip Soukup
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

22. 02. 2024 0

Casting Miss Agro 2024 je tady!

Číst více
19. 12. 2023 0

Jak na vánoční dary, aneb ČZU to jistí!

Číst více
23. 08. 2023 0

Rozhovory s kapelami z Miss Agro: Marpo & TroubleGang a Chinaski

Číst více

Komentáře

Uživatel
Anonymní zemědělec (bez ověření)
Anonymní zemědělec (bez ověření) - 19 června, 2018 - 19:15

z pohledu pána v černé košili jde strach

| 0
Anonymní zemědělec (bez ověření)
Anonymní zemědělec (bez ověření) - 20 června, 2018 - 13:14

od desíti k pěti..

| 0
Anonymní zemědělec (bez ověření)
Anonymní zemědělec (bez ověření) - 20 června, 2018 - 17:42

A kdo by tedy podle Vás měl být ve vedení? :-)

| 0
Anonymní zemědělec (bez ověření)
Anonymní zemědělec (bez ověření) - 27 června, 2018 - 10:23

Bez přihlášení nejde dát plus, tak nevím, nahoře je napsáno, že to je jinak. Dávám tedy plus, jde to od desti k pěti!!!!

| 0
Anonymní zemědělec (bez ověření)
Anonymní zemědělec (bez ověření) - 27 června, 2018 - 15:21

Nj tak hlavně že můžete bez přihlášení komentovat co :D a ptám se, kdo by teda PODLE VÁS měl být ve vedení? :) Napsat ,,od desíti k pěti" umí každej..

| 0
Anonymní zemědělec (bez ověření)
Anonymní zemědělec (bez ověření) - 29 června, 2018 - 19:32

Člověk by rád, kdyby nedostal ban. Pokud je mi známo, tak iZUN redakce čítá mnoho zkušenějších, charakternějších a vyspělejších článků, kteří vidí ve své práci smysl a nehledají v ní nadstandardní bonusy. Co třeba slečna Daňková?

| 0
Anonymní zemědělec (bez ověření)
Anonymní zemědělec (bez ověření) - 29 června, 2018 - 20:32

Většinou to v životě chodí tak, že lidé jsou hodnoceni za svou práci. Hodnotící soudy si tedy nechte na konec příštího školního roku, kdy bude za nynějším šéfredaktorem kus práce. Posuzovat něčí charakter na základě pár setkání nebo článků je ještě větší haluz. Nynější šéfredaktor se do své funkce nedosadil, byl zvolen - tedy mu ponechte působiště na to, aby předvedl co umí. Charakter se pozná na základě jiných aspektů..

| 2
Anonymní zemědělec (bez ověření)
Anonymní zemědělec (bez ověření) - 30 června, 2018 - 08:56

Nehodnotím práci, hodnotím současného šéfredaktora jako osobnost. IZUN.eu by měl být reprezentován minimálně člověkem, který je schopen dostát svých slov. Bohužel pro mě současný šéfredaktor nerespektuje žádné morální hodnoty a místo psaní článků, vkládá svou energii do jiných činností. Až přestane kázat vodu a pít víno, poté možná svůj názor změním. Minulý šéfredaktor také nebyl mým šálkem kávy, na nic si ale aspoň nehrál. ☺

| 0
Vít Kluger
Vít Kluger - 30 června, 2018 - 19:12

Když to tak pročítám, tak je nám "všem" jasné, kdo za těmito anonymními komentáři stojí. Proto nemá smysl dále reagovat, natož se pouštět do bezpředmětné diskuze. Hezký víkend

| 2
Anonymní zemědělec (bez ověření)
Anonymní zemědělec (bez ověření) - 30 června, 2018 - 20:31

Tohle je přesně důvod proč je Kotrbatý špatná volba, nedokáže zkousnout skutečnost, že jej někdo dokázal rozluštit a prokouknul jeho faleš. Zalezl do díry a posílá za sebe drsňáka jasnovidce Víta, co všechno uklidní. Hodně štěstí ve VLÁDNUTÍ, sukničkáři :-)

| 0
Anonymní zemědělec (bez ověření)
Anonymní zemědělec (bez ověření) - 08 července, 2018 - 19:06

:D a stejně ti to k ničemu nebylo, co?

| 0
Anonymní zemědělec (bez ověření)
Anonymní zemědělec (bez ověření) - 28 června, 2018 - 11:09

Skvělá volba, panu šéfredaktorovi přeji hodně štěstí. :)

| 3

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙