Vyberte si dovolenou snů za zlomek ceny

20. 03. 2017 0 0 Out of ČZU Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Cestujete rádi levně? A víte, jak levně cestovat? S webovým portálem www.levnocestovani.cz to bude hračka, protože ty nejlepší cenové nabídky za vás budeme hledat my. Vy si mezi nimi vyberete pro vás tu nejvhodnější. Jste tu ještě? Pojďte se mrknout na to, jak to funguje.

Chci zjistit více

Web Levnocestování.cz pravidelně zveřejňuje akční nabídky na ubytování, last minute zájezdy a levné letenky po celém světě. Všechny aktivity najdete také na Facebooku, kde se vám budou zobrazovat po přidání stránky do oblíbených. Takto snadno a přehledně získáte informace o tom, kam jet levně na dovolenou. 

First-comefirst-served 

Nemusíte kupovat dovolenou nebo letenky dlouho dopředu. Z akční nabídky si vyberete tu, která vás oslovila nebo je vám zkrátka sympatická, zaplatíte a zítra nebo za týden letíte. Žádné dlouhé plány předem spřádat nemusíte. I zde platí, že kdo dřív přijde (zakoupí si letenku, zájezd nebo ubytování), ten dřív odletí (mele). Co si sbalíte s sebou, to je na vás. Pokud úplně tápete, mrkněte se na rady a články o tom na cestovatelském magazínu, jak si sbalit batoh na dovolenou. 

Nebojte se zeptat

Chcete se před cestou na něco zeptat? Jen do toho. Na webu najdete parádní poradnu, kterou zpravuje zkušený cestovatel a obstará roztodivnou škálu dotazů z cestovatelské praxe. Často vám vytrhne trn z paty, ušetří vám hledání informací o vízové povinnosti a bude vám oporou. Pro ty z vás, kteří chcete někam jet, ale nevíte kam a kdy, nabízí Levnocestování.cz zdarma cestopisy a průvodce, kde se dočtete perfektní tipy na dovolenou, kam se do dané destinace vydat a kdy.

Boží dovolená do 5 000 Kč

A teď vytáhneme esa z rukávu. Věděli jste, že můžete za necelých 18 000 Kč pobývat 14 dní na Maledivách? Samozřejmostí je v ceně zájezdu letenka a ubytování. Máte hluboko do kapsy? To se stává. Pro vás se můžeme pochlubit nabídkou (již minulou) zájezdu na Mallorcu na 12 dní s letenkou a ubytováním za 5 000 Kč nebo můžete strávit týdenní dovolenou na Kanárských ostrovech ani ne za 4 500 Kč. Sledujte nás na facebookovém profilu, odebírejte novinky a cestujte co nejlevněji.

Autoři: PR článek,
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

12. 11. 2017 1

Výhody zápisu do magisterského studijního programu

Číst více
22. 05. 2017 0

Cestovatel a snílek. Jde obojí dohromady?

Číst více
19. 04. 2017 0

Cestuj kolem světa levně a stylově

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙