Rozšiřujeme naše řady. Nábor je tu!

06. 10. 2017 0 0 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Když studuješ na ČZU, je hrozná škoda chodit jen na výuku a domů. Tahle univerzita je jedinečná svým uceleným kampusem, kde máš možnost trávit spoustu času. Jeden ze způsobů, jak si při studiu najít více kamarádů a získat cenné zkušenosti, je připojit se k některé ze studentských organizací. Funguje jich zde celá řada a patřit k některé z nich je super pocit. Navíc je to skvělý způsob, jak získat do životopisu zajímavý řádek, pro zaměstnavatele je v poslední době totiž velmi důležité, že při studiu na vysoké děláš něco navíc.
A kdo jsme my? iZUN.eu jsou univerzitní noviny, které fungují už několik let. Ale především jsme parta lidí, která má chuť něco dělat. Nejde jen o samotné psaní článků, snažíme se, aby rozsah naší činnosti byl co největší. V organizaci je řada pozic, takže každý se může vyřádit v činnostech jemu blízkých. Jsme nezisková organizace, klasickou mzdu tedy určitě čekat nemůžeš, ale benefity, jaké iZUN přináší, jsou mnohem zajímavější. Máš možnost dostat se do zákulisí mnoha akcí, povídat si s významnými lidmi, ať už v rámci univerzity nebo i mimo ní, a hlavně získáš partu lidí, se kterou se bavit prostě chceš! 
 

Jaké pozice u nás můžeš obsadit? 

Samozřejmě hledáme redaktory, i když se nesoustředíme jen na psaní, pořád je to pro nás stěžejní záležitost. Takže jestli rád píšeš, rádi tě u nás uvítáme! A jestli si myslíš, že ti psaní příliš nejde, nezoufej, přihlas se a my ti rádi se začátkem pomůžeme. Žádný učený z nebe přeci nespadl. A pokud jsi expert na náš krásný jazyk, máme pro tebe pozici korektora. 
 
Když rozklikneš naši webovku (http://izun.eu), hned si určitě všimneš mnoha fotoreportáží. Takže pokud máš foťák a chtěl bys nám v tomhle směru pomoct, neváhej a ozvi se. Jako fotograf se díky nám dostaneš na zajímavá místa včetně pódia při koncertech.
Se sekcí fotografů je úzce spojena i videoprojekce, snažíme se produkovat aftermovie z akcí a chystáme se na další projekty. Nápadů máme spoustu, jen nám chybí pár lidí, kteří by nám s videem a střihem pomohli. 
 
Pokud máš nápad na nějakou akci, nebo nám chceš s našimi stávajícími projekty pomoci, máme pro tebe pozici organizátora. Náplní práce je vše, co je potřeba k hladkému průběhu všeho, co pořádáme. Takže neváhej a napiš nám.
 
Pozice grafika je u nás neméně důležitá. Grafici se u nás podílejí na všech projektech, od plakátů na akce přes design našich triček po vzhled papírové verze novin. Jestli si teda s grafikou rád hraješ, nebo teprve začínáš a chceš si rozšířit své znalosti, dveře máš u nás otevřené.
 
Naše noviny jsou hlavně internetovým mediem, proto je u nás potřeba mít i dobrého programátora. Pokud se o tento obor zajímáš, neváhej a napiš, náš současný webmaster uvítá každou pomoc.
 

Pohovory probíhají v říjnu, tak svou šanci nepropásni!

Autoři: Magdaléna Borková Foto: Filip Soukup
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

02. 12. 2020 0

Škola čar a zemědělství v Suchdolovicích

Číst více
24. 05. 2020 0

Menza zpátky ve hře!

Číst více
02. 03. 2020 7

Koronavirus na ČZU: Proč jsou média informována dříve než my?

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙