Seznamte se s Eliškou Pojerovou, finalistkou Miss Agro 2019 s číslem šest

05. 05. 2019 0 1 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Prestižní souboj krásy v prostředí České zemědělské univerzity se rychle blíží a nám je potěšením Vás v následujících dnech postupně seznamovat s kompletní finálovou desítkou.

Výsledek tohoto klání bude znám již v úterý 14. 5. 2019, neváhejte proto přijít své favoritky osobně podpořit přímo na finálový večer, do kampusu naší univerzity. Pro více informací nejen o finalistkách také doporučujeme sledovat oficiální webové stránky Miss Agro, facebookovou událost a opomenout nesmíme ani našlapaný instagramový profil.

Letošní rozhovory vznikly během oficiálního focení do soutěže Miss iZUN.eu za krásného počasí na půdě ještě hezčího prostředí, konkrétně Libosadu, který se nachází za fakultou životního prostředí ČZU. Všechny finalistky se nejen s focením, ale i se samotným rozhovorem popasovaly velmi obstojně. Posuďte sami.

6. Eliška Pojerová

iZUN: Co tě přivedlo do Miss Agro, proč ses přihlásila?

Eliška Pojerová: Miss Agro je soutěž, která nabízí mnoho zkušeností, zážitků a plno legrace, což jsem viděla na fotkách z minulých ročníků a také na dojmu loňských finalistek. Takže mě nejvíce zaujala možnost získat nové přátele a nabrat zkušenosti. 

iZUN: Zůstaneme ještě u Miss Agro. Jak vzpomínáš na moment, kdy ses dozvěděla, že postupuješ z castingu do finále? Dokázala bys popsat své pocity? 

Eliška Pojerová: Byl to nádherný pocit. Nemohla jsem se přestat usmívat a ten pocit bych přála zažít každému.

iZUN: Máš již nějakou fanouškovskou podporu na finálový večer? A připravuješ se nějak speciálně na finálový večer?

Eliška Pojerová: Fanouškovskou podporu mám velkou, až jsem to nečekala. Ať už z rodiny, tak i z přátel. Na finálový večer se připravuji hodně psychicky. Říkám si, že o nic nejde, že hlavní je se zúčastnit a samozřejmě se netřískám čokoládou, ale úplně se nedržím. (smích)

iZUN: Opustíme vody Miss Agro a zeptám se tě na školu. Jsi na zemědělce spokojená co se týče studia?

Eliška Pojerová: Jsem velmi spokojená. Líbí se mi přístup učitelů a i to, že jsou občas přísní. Takže nás dokáží naučit. Celkově bych shrnula, že jsem spokojená.

iZUN: Máš zde v kampusu nějaké oblíbené místo, kde mají naši čtenáři vyšší pravděpodobnost, že tě tam zastihnou?

Eliška Pojerová: Popravdě většinou pospíchám, takže málokdy se někde zdržím. Většinou v chodbě před učebnami. (smích)

iZUN: Jak trávíš svůj volný čas? Máš nějaké koníčky?

Eliška Pojerová: Poslední dobou moc volného času nemám, ale dá se říct, že i ty mimo volnočasové aktivity jsou mým hobby. Je to například trénování malých dětí, kde mám na starosti přípravku. Vyučuji všechny možné sporty pro děti od čtyř do osmi let. Když se najde volná chvilka, tak ráda chodím do přírody a to se snažím často, protože mě procházky nabíjí energií na další dny, a samozřejmě mám ráda sporty jako in-line bruslení, občas běhání a v zimě lyžování, běžkaření.

iZUN: Máš životní sny? Jaký je tvůj největší?

Eliška Pojerová: Myslím, že každý má sny. Nemám jeden hlavní, ale mám jich několik. Například stát se letuškou, dokončit školu a ten největší je mít velkou rodinu, velkou a zdravou. To si myslím, že každému dojde v ten pravý čas.

iZUN: Jak vypadá prototyp ideálního muže, který by tě dostal do kolen?

Eliška Pojerová: V mém případě je to hlavně o hlavě, co má v hlavě, nemyslím vzdělání, jak opravdu přemýšlí, jak vnímá celkově svět a samozřejmě v poslední době, na co beru zřetel, je gentlemanství. Je to hodně přitažlivé. Takže na prvním místě chytrost, pak galantnost, gentlemanství a samozřejmě i ten vzhled. Ale u mě vzhled není na prvním místě. 

Bio zpovídaného

Jméno: Eliška Pojerová

Krátký životopis: Elišce je 24 let a studuje obor Veřejná správa a regionální rozvoj na Provozně ekonomické fakultě ČZU. Eliška o sobě tvrdí, že má beranní hlavu, tedy že je velmi cílevědomá, což je vlastnost, která by ji ve finále mohla rozhodně pomoct.

iZUN: Kdybys měla jednu jedinou neomezenou možnost změnit něco na světě, co by to bylo?

Eliška Pojerová: Každá misska by asi řekla světový mír. (úsměv) Ale to vím na 100 %, že nebude, takže světový mír beru zpátky. Kdybych mohla opravdu všechno, tak bych si přála to, aby lidé nebyli zlí, protože pak je ten svět krásnější. Je to hodně o lidech, pokud se k sobě budou chovat hezky, tak svět bude lepší pro nás pro všechny. 

iZUN: Četla jsi papírové vydání našich novin?

Eliška Pojerová: Nečetla, nedostalo se mi do rukou. Občas čtu vaše webové stránky. 

iZUN:  A naše tradiční otázka na závěr. Jaký je tvůj názor na klecový chov drůbeže?

Eliška Pojerová: Jsem proti. Doma máme domácí vajíčka a jsem opravdu proti klecovému chovu. Do budoucna bych dokonce chtěla mít vlastní slepičinec. Kde bych měla ty svoje krásné, vychované, spokojené a usmívající se slepičky, které by mi snášely ta nejkrásnější a nejchutnější vajíčka. (smích

iZUN: Děkujeme za rozhovor!

Zaujala Vás Eliška Pojerová? Již nyní ji můžete podpořit Vaším hlasem v přidružených soutěžích Miss Sympatie MOBIL.CZ 2019 a Miss iZUN.eu. Vítězky těchto soutěží se budou také vyhlašovat během finálového večera.

Mrkni taky na tohle

02. 12. 2020 0

Škola čar a zemědělství v Suchdolovicích

Číst více
24. 05. 2020 0

Menza zpátky ve hře!

Číst více
02. 03. 2020 7

Koronavirus na ČZU: Proč jsou média informována dříve než my?

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙