Seznamte se s Klárou Vláškovou, finalistkou Miss Agro 2019 s číslem dvě

01. 05. 2019 0 6 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Prestižní souboj krásy v prostředí České zemědělské univerzity se rychle blíží a nám je potěšením Vás v následujících dnech postupně seznamovat s kompletní finálovou desítkou.

Výsledek tohoto klání bude znám již v úterý 14. 5. 2019, neváhejte proto přijít své favoritky osobně podpořit přímo na finálový večer, do kampusu naší univerzity. Pro více informací nejen o finalistkách také doporučujeme sledovat oficiální webové stránky Miss Agro, facebookovou událost a opomenout nesmíme ani našlapaný instagramový profil.

Letošní rozhovory vznikly během oficiálního focení do soutěže Miss iZUN.eu za krásného počasí na půdě ještě hezčího prostředí, konkrétně Libosadu, který se nachází za Fakultou životního prostředí ČZU. Všechny finalistky se s focením, ale i samotným rozhovorem popasovaly velmi obstojně. Posuďte sami.

2. Klára Vlášková

iZUN: Co tě vedlo k tomu, že ses přihlásila do Miss Agro?

Klára Vlášková: Já jsem se sama nepřihlásila. Mě přihlásili kamarádi a byla to taková sázka. Opilecká. Seděli jsme v hospodě a oni že půjdu do Miss Agro, že to vyhraju, tak jsem jim říkala, že nepůjdu a že to nevyhraju a teď jsem tady.

iZUN: Proč si myslíš, že jsi oslovila porotu právě ty?

Klára Vlášková: Asi proto, že mám co nabídnout? Myslím, že jsem sympatická, milá, možná trošku pohledná, to je asi taky rozhodující. (smích)

iZUN: Co od této soutěže očekáváš?

Klára Vlášková: Já jsem sem šla hlavně s tím, že si to užiji. Trošku jsem doufala, že nepostoupím, abych si Miss Agro mohla užít zezdola, protože už ji navštěvuji tři roky. Celou dobu, co tady studuji, chodím na tuhle akci. Ale na druhou stranu, vůbec toho nelituji. Doufám, že si to pak budu moct užít i s lidmi, kteří nebudou přímo na pódiu, ale budou mi fandit.

iZUN: Jak trávíš svůj volný čas?

Klára Vlášková: Ten trávím nejčastěji se svým přítelem, ale zrovna teď toho volného času moc nebylo, protože jsem psala bakalářku.

iZUN: Čemu v životě nikdy neodoláš?

Klára Vlášková: Dobrému jídlu. Třeba pořádnému burgeru.

iZUN: Máš nějaký životní sen?

Klára Vlášková: Já úplně nevím, jestli mám sny. Spíš mám takové své cíle. První cíl je určitě odstátnicovat. Ale ty sny, to má asi každý. Taková svatba, děti, že jo. Mít krásnou velkou svatbu, bohatého manžela. Jsem spíš rodinný typ než studijní.

iZUN: Kdybys mohla udělat jednu jedinou věc lusknutím prstu, co by to bylo?

Klára Vlášková: Těžká otázka. Kdybych mohla, tak bych se asi pokusila zařídit to, aby na světě nebyli blbci. Aby byli jen hodní, nezávistiví lidé. To se mi asi nesplní, ale je to vlastně taky takový ten sen.

iZUN: Jaká je tvá představa ideálního muže a co tě dostane do kolen?

Klára Vlášková: Musí být chytrý, charismatický, hodný, pracovitý, je toho hodně. Ale můj partner to všechno splňuje, takže si nemám na co stěžovat. A co mě dostane do kolen? Jeho úsměv. A mám zkušenost, že jeho úsměv dostane do kolen i víc lidí.

Bio zpovídaného

Jméno: Klára Vlášková

Krátký životopis: Kláře je 23 let a studuje třetí ročník oboru Zahradní a krajinářské úpravy na FAPPZ. Je to bývalá lyžařka, která si mimo jiné ráda zajde na dobrý burger a ráda tráví čas se svým přítelem.

iZUN: Máš nějakou pikantní perličku, o kterou by ses s námi mohla podělit? Nějaké faux pas na akci nebo něco takového?

Klára Vlášková: Moje faux pas bylo při castingu na Miss Agro, kdy jsem já, co jsem dříve závodně lyžovala, řekla, že Mt. Everest je v Americe. Každé malé dítě ví, že to je v Himalájích, ale já jsem prostě řekla, že to je v Americe. Velká hora, velká země, takže jsem si to v tom velkém stresu nějak spojila. To byl takový můj trapas, za který se docela stydím, ale jinak jsem asi nikdy nic nezažila, že bych třeba spadla z pódia nebo tak, to zatím ne.

iZUN: Jaký je tvůj názor na klecový chov drůbeže?

Klára Vlášková: Nejsem zastánce něčeho takového, ty bys asi taky nechtěl žít zavřený někde v kleci. (smích)

iZUN: Děkujeme za rozhovor!

Zaujala Vás Klára Vlášková? Již nyní ji můžete podpořit Vaším hlasem v přidružených soutěžích Miss Sympatie MOBIL.CZ 2019 a Miss iZUN.eu. Vítězky těchto soutěží se budou také vyhlašovat během finálového večera.

Mrkni taky na tohle

02. 12. 2020 0

Škola čar a zemědělství v Suchdolovicích

Číst více
24. 05. 2020 0

Menza zpátky ve hře!

Číst více
02. 03. 2020 7

Koronavirus na ČZU: Proč jsou média informována dříve než my?

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙